Víkend pro manžele Kroměříž

akce
Srdečně zveme na víkend pro manžele "Na svatbě v Káně", který proběhne 19. - 21. dubna v prostorách Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži.

Kdy

19. 4. 2024 (17.00)
- 21. 4. 2024 (13.00)

Kde

Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži
 

Přihláška

Přihlášku najdete ZDE.
 

Víkend připravujeme ve spolupráci se společenstvím Sinaj, Centrem pro rodinu Valašské Klobouky a Centrem pro rodinu Zlín.
 Můžete se těšit na přednášku manželů Smékalových, Káňových a na talk o službě manželů. Součástí programu je jak vzdělávání, tak duchovní program. Především budete mít ale čas sami pro sebe, abyste se mohli jako manželé k sobě opět více přiblížit.

Nabízíme hlídání dětí od 3 let.


STRAVA:
Na celý víkend zajišťuje stravování školní jídelna gymnázia. Omlouváme se, ale jídelna není schopna zajistit speciální diety. Děkujeme za pochopení.
V zázemí bude připraven kávový koutek, nápoje a společný stůl dobrot. Budeme rádi, když na víkend přinesete na tento společný stůl něco dobrého (buchtu, ovoce, jednohubky apod.) Děkujeme.


CENY:  
Dítě 0 - 3 roky (bez lůžka a stravy) ..........................zdarma
Dítě 0 - 3 roky (lůžko bez stravy) ................................. 85 Kč
Dítě 3 - 12 let (ubytování + strava pol. porce) ..... 570 Kč
Dítě 3 - 12 let (ubytování + plná strava) ................ 840 Kč
Dospělý (ubytování + plná strava) .........................1 500 Kč
 
+ hlídání pro děti od 3 let … 100 Kč za 1 dítě na celý víkend

Uvedené ceny zahrnují ubytování a stravu na celý pobyt.
Je zde také možnost ubytování bez ložního prádla ve vlastním spacáku, což je levnější o 100 Kč na osobu za celý víkend.

Pokud máte zájem účastnit se víkendu, ale současná finanční situace Vám to nedovoluje, ozvěte se nám. Určitě společně najdeme nějaké řešení.


Pro maminky dětí do 3 let je k dispozici na stejném patře místnost (hernička), kam bude celý program živě přenášen - obraz i zvuk.
Miminka můžete mít u sebe na programu.

Pokud máte jakoukoliv otázku, problém nebo požadavek, využijte prosím poslední položku přihlašovacího formuláře, s názvem „Místo pro Vaše dotazy a požadavky“, případně se ozvěte Alžbětě Manové: e-mail: betka.manova@gmail.com / tel.: 605171366