nadační fondKonference Poslaný 2021

Konference Poslaný 2021

Rádi bychom vás pozvali na jednodenní konferenci Poslaný, která proběhne v sobotu 4. 9. 2021 v Kulturním domě Klobučan ve Valašských Kloboukách. 

Celá konference Poslaný je zaměřena na oblast služby, ať už pastorační či evangelizační. Je to čas formace, sdílení, inspirace a především čas modlitby,  kdy se chceme společně sjednotit v modlitbě a vyvýšit jméno Ježíš nad celou naší službou a nechat se Jím nanovo proměnit.

Jako motto pro letošní rok jsme vybrali část verše ,,Dostanete sílu Ducha Svatého a budete mi svědky.” Sk 1,8 neboť se chceme nechat Duchem Svatým vybudovat do plnosti Kristovy služby a dovolit mu, aby nás vedl do nových věcí, vyzbrojeni Jeho mocí. 

V rámci programu se můžete těšit na modlitbu chval, formační slovo, talk na téma společenství, workshopy a semináře, mši svatou a chválový večer s modlitbami za vyzbrojení Boží mocí. Bude možnost také svátosti smíření, přímluvné modlitby a také individuálních rozhovorů o službě se společenstvím Martindom. Budete moct navštívit také kavárnu, modlitební místnost a další doprovodné aktivity.

Letošními hosty konference budou: kapela ESPÉ, kapela Timothy, Peter Lipták, Matěj Kurbel, Pavla Petrášková, P. Karol Matlok, P. Kamil Strak, Společenství Martindom, Godzone, Róbert a Helena Slamkovi, kapela gedeON a další. 

Na konferenci je nutné se předem přihlásit, kapacita je omezená.

PŘIHLÁŠKA: https://www.poslany.cz/prihlaska-120

Účastnický poplatek za celou konferenci činí 200 Kč. Tento příspěvek bude použit na náklady konference. Platba proběhne v hotovosti na místě, a to ráno při registraci. Děkujeme za pochopení. 

V případě, že vám tento finanční příspěvek brání v účasti na akci, prosíme napište nám na e-mail konferenceposlany@gmail.com a pomůžeme vám se zajištěním prostředků.

Více informací najdete na webu https://www.poslany.cz/.

Jako předprogram konference Poslaný je realizována evangelizační akce V RADOSTI na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách a to den před konferencí, tedy v pátek 3. 9. 2021. Vstup na tuto akci je zdarma a je určen široké veřejnosti.

Na organizaci celé konference se podílí CREDO CZ nadační fond, společenství Projekt ON a Římskokatolická farnost Valašské Klobouky.

Těšíme se na vás!

Konference Poslaný 2021