nadační fondNárodní týden manželství 8. – 14. února 2021

Národní týden manželství 8. – 14. února 2021

Pro letošní oslavu Týdne manželství vám ve spolupráci s partnery nabízíme motivační SMS výzvy, online aktivitu „Síla manželského slibu“ a nabídku dotovaného párového poradenství. Manželé ze Zlína a okolí se mohou vydat na procházku kolem kostela na Jižních Svazích, kde pro ně bude připravena Cesta manželů.

SMS výzvy

Do 2. února 2021 se můžete na stránkách www.manzelstvivezline.cz zaregistrovat k odběru celkem 5 SMS zpráv v rámci Národního týdne manželství. Jde o drobné podněty, čím můžete udělat svému partnerovi radost. SMSky budou rozeslány zdarma pro zaregistrované od pondělí do pátku, jiné znění je pro muže a jiné pro ženy. Zaregistrovat se můžete zde.

Cesta manželů

Během celého Týdne manželství si mohou manželé projít připravenou
venkovní cestu pro manžele s několika zastaveními a zamyšleními. Cesta
povede od římskokatolického kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů na
Jižních Svazích, kolem Centra pro rodinu, poté dolů po panelové cestě
kolem koupaliště a končit bude v kostele sv. Filipa a Jakuba ve městě,
kde se mohou manželé společně pomodlit. Podrobnosti k trase najdete na
internetových stránkách www.farnostzlin.cz.

Nabídka příspěvku na párové poradenství nebo terapii

Manželům ze Zlínského kraje nabízíme možnost požádat si o příspěvek na poradenství u odborníka. Chceme tím podpořit manželské vztahy a dát i těm, kteří prožívají těžkosti, možnost tyto problémy řešit. Kapacita je omezena, podmínkou je zúčastnit se terapie/konzultací v manželském páru. Příspěvek na pár činí 500,- Kč/konzultace, jeden pár může tento příspěvek využít max. třikrát (na 3 konzultace). Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@credonadacnifond.cz.

Síla manželského slibu

Já …., odevzdávám se Tobě ….pamatujete si na tato tak důležitá slova? O jejich významu k nám v rámci Týdne manželství 2021 promluví v online zamyšlení kněz P. Aleš Opatrný. Jeho slovo doplnila videokoláž fotografií manželského slibu.

Národní týden manželství se koná již patnáctým rokem, letos nese podtitul O manželství a dětech. Více informací najdete na www.tydenmanzelstvi.cz.

Na Vaše zapojení se těší Tým nadačního fondu Credo

Národní týden manželství 8. – 14. února 2021