nadační fondKurz Manželské večery

Zveme všechny, kteří chtějí posílit své manželství, na podzimní kurz Manželských večerů. Čeká na vás celkem osm podvečerních setkání se zajímavými tématy, která mohou znovuobnovit vaši komunikaci a upevnit vaši lásku a blízkost. Kurz bude probíhat od září do listopadu ve Zlíně v sále Centra pro rodinu na Jižních Svazích. Setkání probíhají v příjemném a důvěrném prostředí, součástí je občerstvení a hlídání dětí zdarma.

Manželské večery pomáhají již více jak 20 let párům budovat silné vztahy. Kurz je určen pro každého, kdo chce své manželství zlepšit – tedy pro manželství pevná i manželství, která zápasí. Vždy je co zlepšovat. Věk manželů, délka trvání manželství, ani vyznání, nehraje roli.

Jak kurz probíhá

Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno, vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Během večera pracují manželé s připravenými příručkami kurzu. Zajištěno je i občerstvení a možnost hlídání dětí zdarma.  

Termíny a témata jednotlivých večerů:   

20.9. Vybudovat pevné základy
27.9. Umění komunikace
4.10. Řešení konfliktů
11.10. Síla odpuštění
18.10. Rodiče a rodiče partnera
25.10. Manželská intimita
8.11. Láska v akci
22.11. Závěrečné setkání – slavnostní večeře

Další informace

Místo konání: sál Centra pro rodinu, Okružní 5298, Zlín
Cena: 1 000,- Kč/manželský pár
Přihlašování zde.

Tematické večery budou probíhat vždy v neděli od 16 do 18.30 hodin. Hlídání dětí je zajištěno v herně Centra pro rodinu a je zdarma. Děti je nutné přihlásit na hlídání předem. Kapacita kurzu je omezena na 8 manželských párů. Poplatek za kurz zahrnuje veškeré výdaje, včetně materiálů a občerstvení. Pro více informací nás kontaktujte na emailu strakova@credonf.cz. Těšíme se na Vás!