nadační fondKurz Manželské večery

Zveme všechny manžele, kteří chtějí prohloubit svůj vztah, na osvědčený a velmi oblíbený kurz Manželské večery. Kurz bude probíhat v nedělních podvečerech od února do dubna v sále Centra pro rodinu ve Zlíně. Během kurzu nabízíme hlídání dětí zdarma.

Kapacita kurzu je již naplněna. Na emailu strakova@credonf.cz se můžete přihlásit jako náhradníci. Další Manželské večery plánujeme na podzim 2020. Děkujeme za pochopení.

Kurz Manželské večery

Ať už máte harmonické manželství, nebo ne, i vy můžete prohloubit svůj vztah a pracovat na jeho zlepšení. Manželské večery pomáhají již více jak 20 let párům budovat silná manželství. Věk manželů, ani délka trvání manželství, nehraje roli. Důležité je začít a pravidelně o své manželství pečovat. Využijte tuto možnost a zainvestujte do vztahu, který patří k nejdůležitějším ve vašem životě!

Jak kurz probíhá

Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Můžete strávit čas spolu v příjemném prostředí, s občerstvením, hudbou a bez dětí. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno. Vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Skupinová diskuze není součástí kurzu, mluvíte pouze se svým partnerem. Občerstvení je k dispozici po celou dobu večera.

Termíny a témata jednotlivých večerů:   

9.2. Vybudovat pevné základy
16.2. Umění komunikace
23.2. Řešení konfliktů
8.3. Síla odpuštění
22.3. Rodiče a rodiče partnera
29.3. Manželská intimita
5.4. Láska v akci
19.4. Závěrečné setkání – slavnostní večeře

Další informace

Místo konání: sál Centra pro rodinu, Okružní 5298, Zlín
Cena: 1 000,- Kč/manželský pár
Přihlašování zde.

Tematické večery budou probíhat vždy v neděli od 16 do 18.30 hodin. Hlídání dětí je zajištěno v herně Centra pro rodinu a je zdarma. Děti je nutné přihlásit na hlídání předem. Kapacita kurzu je omezena na 8 manželských párů. Poplatek za kurz zahrnuje veškeré výdaje, včetně materiálů a občerstvení. Pro více informací nás kontaktujte na emailu strakova@credonf.cz.

Těší se na Vás
manželé Míša a Honza Strakovi a Jana a Marcel Schmidtovi, moderátoři kurzu

Kurz Manželské večery