nadační fondManželské večery Zlín

Ve spolupráci s Centrem pro rodinu Zlín srdečně zveme na cyklus 8 tematických setkání s názvem Manželské večery. Tento oblíbený kurz pomáhá již více jak 20 let párům budovat silná manželství. Setkání budou probíhat v neděli odpoledne, začínáme 29. září. V rámci kurzu nabízíme hlídání dětí zdarma.
Kapacita kurzu je již naplněna. Pokud se chcete přihlásit jako náhradníci, kontaktujte nás na emailu strakova@credonf.cz.

Ať už máte harmonické manželství, nebo ne, i vy můžete prohloubit svůj vztah a pracovat na jeho zlepšení. Věk manželů, ani délka trvání manželství, nehraje roli. Důležité je začít a pravidelně o své manželství pečovat. Využijte tuto možnost a zainvestujte do vztahu, který patří k nejdůležitějším ve vašem životě!

Jak kurz probíhá

Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Můžete strávit čas spolu v příjemném prostředí, s občerstvením, hudbou a bez dětí. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno. Vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Skupinová diskuze není součástí kurzu, mluvíte pouze se svým partnerem. Občerstvení je k dispozici po celou dobu večera.

Termíny a témata jednotlivých večerů:   

29.9. Vybudovat pevné základy
6.10. Umění komunikace
13.10. Řešení konfliktů
20.10. Síla odpuštění
10.11. Rodiče a rodiče partnera
17.11. Manželská intimita
1.12. Láska v akci
8.12. Závěrečné setkání – slavnostní večeře

Další informace

Místo konání: sál Centra pro rodinu, Okružní 5298, Zlín
Cena: 1 000,- Kč/manželský pár
Kapacita kurzu je již naplněna. Pokud se chcete přihlásit jako náhradníci, kontaktujte nás na emailu strakova@credonf.cz.

Manželské večery budou probíhat vždy v neděli od 16 do 18.30 hodin. Hlídání dětí je zajištěno v herně Centra pro rodinu a je zdarma. Děti je nutné přihlásit na hlídání předem. Kapacita kurzu je omezena na 8 manželských párů. Poplatek za kurz zahrnuje veškeré výdaje, včetně materiálů a občerstvení.

Pro více informací nás kontaktujte na emailu strakova@credonf.cz, nebo veronika.holikova@cpr-zlin.cz

Každý může mít zdravé manželství plné lásky. Potřebujeme jen vědět, co a jak používat!

Těší se na Vás manželé Strakovi a Holíkovi, moderátoři kurzu