nadační fondKurz efektivního rodičovství

Srdečně zveme na kurz efektivního rodičovství, kde můžete rozvíjet své schopnosti rodiče a učit se zvládat každodenní těžkosti, se kterými se během výchovy svých dětí potýkáte.

Kdy: 8 večerů, vždy v úterý od 1. 10. do 19. 11. 2019 

Kde: v Domě sv. Josefa, Komenského náměstí 49, Kojetín

Doba trvání: 17.00 – 19.30 hod.

Cena: 300 Kč/os. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: doleckova@credonf.cz / +420 720 053 197

Přihlašování je uzavřeno.

Hlídání dětí ve věku 3 – 10 let bude zajištěno. Připraveno bude i malé občerstvení.

Kurz probíhá pod vedením lektorky Mgr. Bc. Marcely Anežky Kořenkové – absolventky CMTF UP Olomouc, psychoterapeutky, konzultantky v oblasti rodičovského a vztahového poradenství a lektorky vzdělávacích programů pro dospělé.

Kurz efektivního rodičovství je vystavěn na principech individuální psychologie MUDr. Alfréda Adlera (1870–1937), jenž je jejím zakladatelem. Program Efektivního rodičovství je veden zážitkovým způsobem, kdy rodič na základě vlastního prožitku má možnost lépe porozumět chování a volbě svého dítěte. Charakteristickým prvkem tohoto vzdělávacího programu je podpora vzájemné úcty, respektu, důvěry a povzbuzování.

Cílem je pomoci vám rodičům získat a rozvinout takové schopnosti, které vám pomohou zvládat všechny těžkosti, se kterými se při výchově svých dětí dnes a denně potýkáte.

Více o kurzu na http://www.efektivni-rodicovstvi.cz/

Kurz pořádá ve spolupráci nadační fond Credo, Charita Kojetín, Děkanátní centrum pro rodinu Přerov a Římskokatolická farnost Kojetín.