nadační fondKurz rozvoje osobnosti pro ženy ROSE

Na podzim se uskuteční ve Zlíně další běh oblíbeného kurzu Rose pro ženy. Jednotlivá setkání budou probíhat v dopoledních časech, v rámci kurzu nabízíme v případě zájmu hlídání pro děti od 2 do 6 let. Kurz povede zkušená lektorka a psycholožka Irena Smékalová. Začínáme 12. září.

Kurz je určen ženám jakéhokoliv věku, které chtějí načerpat nové vědomosti, posílit svou sebedůvěru, zažít čas jen pro sebe, ale i čas v pěkném společenství a odpočinout si od běžných denních starostí.

Skládá se z celkem pěti setkání, kdy budeme rozebírat zajímavá témata zaměřená především na vlastní rozvoj:

  1. Jak nám naše představy a představy druhých brání prožívat přítomný okamžik. (12. září)
  2. Jak uzdravit sebeúctu a získat sebedůvěru. (26. září)
  3. Jak zvládat v životě stres. (10. října)
  4. Jak komunikovat s druhými čitelně. Jak říkat ne, když myslím ne. Vezměme odpovědnost za svůj život do svých rukou. (24. října)
  5. Objevme svůj vnitřní potenciál a naučme se tvořit životní vize a přetvářet je v cíle. (7. listopadu)

Kurz je veden interaktivní formou, účastnice jsou přímo zapojeny do různých aktivit. Probíhá práce ve skupinkách i práce samostatná. Atmosféra kurzu je velmi osobní a přístup individuální. Vzhledem k obsahu kurzu je velmi dobré se zúčastnit všech setkání.

Místo konání: Setkání budou probíhat v sále Centra pro rodinu Zlín na Jižních Svazích (Okružní 5298, Zlín 760 05) vždy od 9 do 12 hodin.

Cena kurzu: 850,- Kč za celý kurz (celkem 5 setkání). Kapacita je omezená na max. 16 účastnic.

Hlídání dětí: V případě potřeby a zájmu můžeme zajistit hlídání dětí ve věku od 2 do 6 let. Hlídání bude probíhat v herně Centra pro rodinu Zlín. Děti je nutné přihlásit předem. Cena za hlídání je 500,- Kč/dítě za celý kurz. Kapacita je omezena na max. 7 dětí.

O lektorce: Mgr. et Mgr. Irena Smékalová je maminkou pěti dětí, psycholožkou, terapeutkou a koučkou. Kurzy pro ženy realizovala již v několika městech vždy s výbornými ohlasy. Se svým manželem Petrem vedou také přednášky a semináře pro manžele. V soukromé praxi se věnují i individuálním vztahovým a seberozvojovým konzultacím a terapiím.  


Přihláška:
Online přihlášku můžete vyplnit zde.

Pro jakékoliv další informace můžete kontaktovat koordinátorku kurzu na adrese strakova@credonf.cz.

Těšíme se na vás!