nadační fondSdělování a naplňování potřeb

8. prosince 2017, 17.30 – 20.00
budova Regina, Zlín
Zveme vás na poslední workshop o komunikaci s manželi Smékalovými. Tentokrát se budeme věnovat potřebám, které jsou velmi důležitým nástrojem vyjadřování lásky v manželství. Ne vždy si je však dokážeme navzájem naplňovat a vhodným způsobem si o ně říkat.

Víte, co od vás partner v manželství očekává? Jaké jsou jeho potřeby? Umíte si vhodně říct o to, co potřebujete vy od něj? Pokud máme v manželství nenaplněné potřeby, láska může vychladnout a vztah může být ohrožen. Přijďte načerpat nové podněty ke zlepšení komunikace v této velmi důležité oblasti.

Workshop se uskuteční v pátek 8. prosince od 17.30 do 20.00 hodin v sálu klášterní budovy Regina ve Zlíně (adresa Divadelní 3242/6, 2. patro) a je určen pro manželské a snoubenecké páry. Součástí podvečera budou konkrétní a praktické aktivity v párech. Kapacita je omezena na 25 párů.
Cena semináře je 80,- Kč/pár. Rodičům nabízíme zdarma hlídání dětí od 4 do 12 let, které bude probíhat ve vedlejší místnosti. Děti je nutné na hlídání přihlásit nejméně týden dopředu.
Přihlašovat se můžete zde.
Plakátek k akci najdete zde.
Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu: info@credonadacnifond.cz
Těšíme se na Vás!