nadační fond„Přežít, nebo prožít letošní advent?“ – duchovní obnova s Mons. Josefem Nuzíkem

9. prosince 2017
Aula Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži

Srdečně Vás zveme na jednodenní adventní duchovní obnovu s Mons. Josefem Nuzíkem na téma „Přežít, nebo prožít letošní advent?“. Ve společenství místních farností můžeme zažít společné povzbuzení a hlubokou radost v srdci z očekávání narození našeho Spasitele. Součástí obnovy bude také možnost svátosti smíření a mše sv., rodičům nabízíme hlídání dětí zdarma.

Mons. Josef Nuzík byl v roce 2005 jmenován vicerektorem Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci a později ho arcibiskup Jan Graubner jmenoval svým generálním vikářem. 14. října 2017 přijal biskupské svěcení a nyní je pomocným biskupem olomoucké arcidiecéze.

Program této jednodenní duchovní obnovy začíná v 9.00 a je složený z přednášek biskupa Josefa Nuzíka, možnosti svátosti smíření a mše sv. Během přednášek je také zajištěno hlídání dětí ve věku 4 – 12 let, děti je potřeba přihlásit předem kvůli omezeným kapacitám.

Je zajištěna také možnost objednání stravy – varianty obědu jsou klasická, bezlepková a vegetariánská. Během dne bude pro vás nachystané malé občerstvení.

Cena duchovní obnovy je 50 Kč pro dospělé a 30 Kč pro děti a studenty.

Duchovní obnova je pořádána ve spolupráci s kroměřížskými farnostmi sv. Mořice a P. Marie.

Přihlásit se můžete zde.

Plakát s programem a informacemi naleznete níže.

Na setkání s Vámi se za nadační fond Credo těší

Alžběta Dolečková

doleckova@credonadacnifond.cz

+420 720 053 197 (ve všední dny do 16.00)