nadační fondPodrobné informace ke Konferenci o evangelizaci – pro přihlášené účastníky

Termín konference: 10. a 11. listopadu 2017
Místo konání:
 Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 1211/40b, 779 00 Olomouc 

Milí účastníci, zde si můžete přečíst podrobné informace k organizaci letošní Konference o evangelizaci. Vkládáme informace o možnosti parkování, jakým způsobem bude probíhat registrace a také informace k programu a stravování. Těšíme se na Vás a prosíme o modlitby.

Příjezd a parkování
Regionální centrum Olomouc  se nachází v blízkosti olomouckého vlakového nádraží. V blízkosti budovy smí parkovat pouze účinkující a organizátoři konference, ostatní účastníky, prosíme, aby využili jiných parkovišť ve městě.
Můžeme Vám doporučit např. podzemní parkoviště v přednádražním prostoru, které je vzdáleno cca 2 minuty pěší chůze od RCO. Cena je 90,- Kč za den, informace najdete zde: http://www.tsmo.cz/sluzby/podzemni-parkoviste-v-prednadraznim-prostoru
Zde si můžete stáhnout orientační mapku, kde je označeno místo konání konference, vlakové nádraží a nedaleké podzemní parkoviště.

Vstup, registrace, šatna
Registrace bude probíhat  v pátek od 8 hodin a v sobotu od 7. 30 hodin  u hlavního vstupu do Kongresového sálu RCO. Konferenční sál bude otevřen až od 8.40 hodin. Po příchodu  se, prosíme, zaregistrujte a využijte bezplatnou šatnu, která bude k dispozici. Registrace bude probíhat podle počátečního písmena Vašeho příjmení. Přihlášky jsou vedeny na ty, kteří Vás na konferenci přihlašovali (i v případě hromadné přihlášky). Po registraci obdržíte registrační pásku na ruku, a pokud máte uhrazenu stravu, tak také stravenky. Registrační páska bude sloužit ke vstupu do sálu. Bez ní nebudete do sálu vpuštěni, prosíme tedy, abyste ji nosili neustále na ruce. V prostoru spodního foyer bude možno dát si kávu, čaj  nebo drobné občerstvení v kavárně.

Vaše neúčast
V případě, že víte, že se konference nemůžete zúčastnit, přestože máte uhrazenou účast, prosíme, abyste nás o tom informovali. O konferenci je velký zájem a evidujeme několik desítek náhradníků. Umožnili byste jim tak účast. Děkujeme.

Program
Hlavní program konference  bude probíhat v konferenčním sále RCO, včetně mše svaté. Páteční večer chval s Lámačskými chválami se uskuteční  v katedrále Sv. Václava v Olomouci, na tento večer vás všechny srdečně zveme.  Při mši svaté v pátek i v sobotu se uskuteční  sbírka určena Komunitě Blahoslavenství a částečně na pokrytí nákladů spojených s organizací této konference. Podrobnější program posíláme v příloze a obdržíte jej také u registrace.

Stravování
Při ranní registraci obdržíte objednané a uhrazené stravenky. Obědy budou vydávány v pátek i v sobotu  v budově BEA centrum v restauraci Beata, která se nachází cca 5 min. pěší chůze od budovy RCO. (viz  mapka). Večeřové bagety budou vydávány v kavárně  RCO. O přestávkách zde bude možnost si zakoupit také kávu a nealkoholické nápoje. 

Ve foyer budete mít  příležitost v určených časech  využít  přímluvné modlitby.

Modlitba za konferenci
Prosíme Vás, abyste se k nám připojili s modlitbou za požehnání této konference. Za zdraví a dobrou cestu pro všechny účinkující, za všechny organizátory i za vás účastníky. Ať Duch Svatý působí v našich srdcích. Děkujeme Vám všem, kdo se svou modlitbou připojíte.

Za nadační fond Credo a Komunitu Blahoslavenství Vás srdečně zdraví a na setkání se těší

P. Vojtěch Koukal a Markéta Piknová