nadační fondJednodenní duchovní obnova s Kateřinou Lachmanovou – Zlín 25. 11. 2017

25. listopad 2017, kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů, Zlín – Jižní Svahy

Srdečně zveme na jednodenní duchovní obnovu na téma: „Příprava srdce na Vánoce“, kterou povede PhLic. Kateřina Lachmanová, Th.D. Duchovní obnova je zdarma a proběhne ve Zlíně, v kostele Panny Marie na Jižních Svazích. Přijďte se naladit na blížící se adventní dobu.

Program duchovní obnovy začne modlitbou chval v 9 hodin. Následovat budou tematické promluvy Kateřiny Lachmanové, obědová přestávka a odpolední mše svatá. Předpokládaný závěr duchovní obnovy bude v 16.30 hodin.
Během přestávek bude možnost přistoupit ke svátosti smíření. Duchovní obnova je zdarma. Rodičům nabízíme bezplatné hlídání dětí od 4 do 12 let, které bude zajištěno v nedalekém Centru pro rodinu. Děti je třeba na hlídání přihlásit dopředu (kvůli omezené kapacitě).
Kateřina Lachmanová je koordinátorkou Charismatické obnovy v České republice. Je teoložkou, psycholožkou, autorkou duchovní literatury a věnuje se přednáškové činnosti. Dlouhodobě působila na Pastoračním středisku při Arcibiskupství pražském a v současnosti pracuje jako šéfredaktorka Karmelitánského nakladatelství.
Přijďte si poslechnout, jak můžeme připravit svá srdce na blížící se advent a vánoční svátky. Na chvíli se zastavte a nechte na sebe působit povzbudivá slova….

Na duchovní obnovu se můžete přihlašovat buď online zde, nebo osobně v prodejně knih Veni na Sadové ulici ve Zlíně (vedle kostela sv. Filipa a Jakuba). V přihlášce je možné si také objednat a uhradit oběd. Stravování lze objednávat do 21.11. 2017.

Plakátek s programem ke stažení zde.
Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu: info@credonadacnifond.cz.

Za nadační fond Credo se těší
Anička Oharková