nadační fond„Jak si neubližovat slovy“ – podvečer s Irenou a Petrem Smékalovými

22. září 2017, 17.30 – 20.00
budova Regina, Zlín

Kapacita semináře je již zaplněna. Pokud se chcete zapsat jako náhradníci, kontaktujte nás prosíme na emailu info@credonadacnifond.cz.

Zveme manželské páry na další podvečer o komunikaci, kterým nás provedou oblíbení manželé, rodiče, lektoři a poradci Irena a Petr Smékalovi.

Slova v manželství používáme denně. Daří se nám jimi společný vztah budovat nebo bořit? Mohou být okny, které společně s našimi ústy otevírají i naše srdce. Některá slova mohou ale hodně ublížit a působí jako zdi, které si jako partneři mezi sebou stavíme.

Chceme mít pravdu nebo být šťastní? Na podvečeru se naučíme používat takové komunikační strategie, ve kterých se mohou oba partneři cítit jako vítězové.

Workshop se uskuteční v pátek 22. září od 17.30 do 20.00 hodin v sálu klášterní budovy Regina ve Zlíně (adresa Divadelní 3242/6, 2. patro). Zvány jsou snoubenecké a manželské páry. Kapacita workshopu je omezena na 25 párů. Kvůli omezené kapacitě není tentokrát možné, aby se zúčastnili i jednotlivci.

Cena semináře je 80,- Kč/pár. Rodičům nabízíme zdarma hlídání dětí od 3 do 12 let, které bude probíhat v malém sále budovy Regina (3. patro). Děti je nutné na hlídání přihlásit dopředu.

Přihlašovat se můžete zde.
Letáček k akci zde.

Pro více informací pište na: info@credonadacnifond.cz