nadační fondZábavné interaktivní programy s Janem Špilarem a Pavlem Helanem – Týden manželství 2017

18. 2. Brno
19. 2. Zlín

O Valentýnském víkendu Vás zveme do Brna a do Zlína na zábavné podvečerní programy. O vztazích bude mluvit známý jáhen a výborný kadeřník Mgr. Jan Špilar. Besedy zpříjemní svými vlídnými písničkami Pavel Helan. Během akcí je zajištěno zdarma hlídání dětí.

Valentýnský seminář a koncert v Brně

V rámci Národního Týdne manželství 2017 pro vás opět připravujeme pestrý program. V sobotu 18. února zveme především manželské páry do Brna na Valentýnský seminář vedený oblíbeným jáhnem a kadeřníkem Mgr. Janem Špilarem. Promluvy se budou týkat hranic ve vztazích, dotkneme se také společné modlitby manželů a moci strachu. Po semináři můžete zůstat na zábavný Valentýnský koncert, kterým nás hudebně provede vlídný písničkář  Pavel Helan. Akce se uskuteční od 13. 30 hodin v sále Biskupského gymnázia (Barvičova 85, Brno). V době semináře bude zajištěno zdarma hlídání dětí. Přihlásit se můžete zde. Více informací najdete  na plakátku.

Recept na šťastné manželství ve Zlíně

Nedělní podvečer můžete také příjemně strávit společně se svým partnerem. 19. února přijede Mgr. Jan Špilar do Zlína, kde se vám pokusí zábavnou a interaktivní formou předat „Recept na šťastné manželství“. Beseda začne v 16 hodin v sále Salesiánského klubu mládeže na Jižních Svazích.

Jak být v manželství šťastný a lze vůbec dosáhnout trvalého štěstí? Jaké jsou formy komunikace v partnerském vztahu? Jak naplnit smysl manželství? Nad těmito tématy  se bude Jan Špilar ve svých promluvách zamýšlet. V závěru programu přijde na řadu také praktická ukázka stříhání, kterou Jan Špilar partnerům přiblíží, že péče o vlasy je důležitou součástí trvalého vztahu i bez trvalé.  Program svými vlídnými písněmi  obohatí Pavel Helan. Můžete využít hlídání dětí zdarma. Každý příchozí pár navíc obdrží malý dárek. Přihlašovat se můžete zde. Více informací najdete na plakátku.

Využijte Národní týden manželství k obnově svého vztahu. Jde o příležitost dát partnerovi  najevo, že ho máte rádi a že je to nejcennější, co máte. Buďte spolu!

Těšíme se na Vás!