nadační fondMUŽ A ŽENA – interaktivní seminář s Mgr. Janem Špilarem – 21. ledna 2017, Radiopalác Praha

Srdečně zveme všechny zájemce, zejména z Prahy a okolí, na interaktivní seminář s názvem „Muž a Žena“ vedený Janem Špilarem. Seminář je zaměřený na hledání rovnováhy v trojrozměrném vztahu k sobě, k druhým a k Bohu. Zamýšlet se budeme nad důvěrou, komunikací, využitím času, vztahem k rodičům a dětem, nenávistí, sexualitou, manipulací, lhaním, závistí a odpuštěním. Akce je určena pro páry i jednotlivce, program bude zahájen v 9.00 hodin.

Seminář je rozdělen do tří bloků s názvy: „Chlapa aby pohledal“, „Ženu aby pohledal“ a „Stříhání, všechny smutky zahání“.

Jan Špilar je jáhen a také kadeřník, známý jako Střihoruký Edward. Ve své činnosti je zaměřen na podporu vztahů, obzvlášť mezi manžely.

Přijďte na začátku nového roku načerpat inspiraci do svých vztahů. Věříme, že i díky času věnovanému tomuto semináři, se nám povede přiblížit k Božímu záměru rovnováhy mezi vnitřní a vnější krásou. Také jistě nejen ženy zaujme možnost vyzkoušet kadeřnické umění mistra mezinárodní úrovně v závěrečné části akce.

Více informací na plakátku.

Přihlašovat se můžete zde.

Kontakt pro další informace: Mgr. Kristina Třešková, tel: +420 720 053 198