nadační fondKONFERENCE O EVANGELIZACI 18. – 20. 11. 2016

konferenceevangelizaci_plakat_a4-novyPři příležitosti vyvrcholení Roku milosrdenství zveme 18. – 20. 11. do Zlína na třídenní konferenci na téma „Já a evangelizace?“ Cílem konference je ukázat, že svědkem o Ježíši může být každý z nás. Hosté: Kateřina Lachmanová, Maja Schanovsky, P. Ondřej Chrvala a další.

MÍSTO KONÁNÍ: Kongresové centrum, Nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín

Zveme vás na Konferenci o evangelizaci, která se uskuteční při příležitosti vyvrcholení Svatého roku milosrdenství.

Konference je pod záštitou Pastoračního centra olomoucké arcidiecéze, Pastoračního centra brněnské diecéze a Pastoračního úseku ostravsko – opavského biskupství.

Pořadateli konference jsou Komunita Blahoslavenství  a nadační fond Credo.

konferenceevangelizaci_plakat_a4-novy

Leták ve formátu A5 si můžete stáhnout zde.
Leták ve formátu A4 si můžete stáhnout zde.

Přihlašování
Online přihlášku můžete vyplnit zde.

Registrační poplatek činí 150 Kč na dospělou osobu. Kněží, řeholní osoby a děti do 4 let mají účast zdarma. Poplatek pro děti od 4 do 15 let je 50 Kč, pro děti bude zajištěn dětský program v blízké tělocvičně. Můžete využít také zvýhodněné rodinné vstupné pro rodiče s dětmi za cenu 250 Kč.

Stravování
V přihlášce si můžete objednat obědy a večeře.

Informace
Přihlášeným účastníkům budou v listopadu zaslány podrobné informace a pokyny ke konferenci. V případě dotazů můžete psát na email: info@credonadacnifond.cz nebo volat na tato telefonní čísla:  + 420 725 062 300, + 420 607 213 617 (pracovní dny do 15 hodin)

Těší se na Vás Komunita Blahoslavenství a  tým nadačního fondu Credo.