nadační fondKURZ MANŽELSKÉ VEČERY – PODZIM 2016 – ZLÍN

manzelske_vecery_2016_zlinZveme do Zlína na tematické podvečery pro manžele, kteří chtějí upevňovat svůj vztah. Začínáme 2. října.
Kurz jej již obsazen.

Ve spolupráci s Centrem pro rodinu srdečně zveme všechny manželské páry na cyklus 8 tematických setkání s názvem Manželské večery. Kurz již více jak 20 let pomáhá párům budovat silná manželství. Ať už máte harmonické manželství, nebo ne, i vy můžete prohloubit svůj vztah a pracovat na jeho zlepšení. Věk manželů, ani délka trvání manželství, nehraje roli. Důležité je začít a pravidelně o své manželství pečovat. Využijte tuto možnost a zainvestujte do vztahu, který patří k nejdůležitějším ve vašem životě!

Manželské večery budou probíhat ve Zlíně, v malém sále Salesiánského střediska mládeže, Okružní 5430. Vždy v neděli od 16 do 18.30 hodin. Hlídání dětí je zajištěno zdarma v blízkém Centru pro rodinu Zlín. Začínáme 2. října! Neváhejte s přihlášením, kapacita je omezena na 15 manželských párů.

Kurzovné činí 600,-/pár za celý kurz. V ceně je technické a personální zajištění kurzu, pracovní listy, káva a hlídání dětí. Drobné občerstvení během večerů bude hrazeno na místě formou dobrovolného příspěvku.

Jak kurz probíhá?

Každé setkání začíná filmem (promluvou na DVD), v rámci níž je příležitost ke vzájemné komunikaci v páru. Můžete strávit čas spolu v příjemném prostředí, s občerstvením, hudbou a bez dětí. Jde o čas, který věnujete pouze svému partnerovi a on zase vám. Soukromí každého páru je respektováno. Vše probíhá v důvěrné a přátelské atmosféře. Skupinová diskuze není součástí kurzu, mluvíte pouze se svým partnerem. Občerstvení je k dispozici po celou dobu večera.

Termíny a témata jednotlivých večerů:   

 2.10. Vybudovat pevné základy
9.10. Umění komunikace
16.10. Řešení konfliktů
23.10. Síla odpuštění
6.11. Rodiče a rodiče partnera
13.11. Dobrý sex
4.12. Láska v akci
12. Závěrečné setkání – slavnostní večeře

Přihlášky na kurz jsou k vyplnění online zde. Své dotazy můžete psát na email strakova@credonadacnifond.cz.

Každý může mít zdravé manželství plné lásky. Potřebujeme jen vědět, co a jak používat!

Těší se na Vás manželé Strakovi a Holíkovi, moderátoři kurzu

manzelske_vecery_2016_zlin