nadační fondNadační fond CREDO vás zve na druhý ročník Týdne manželství ve Zlíně

Svatební oznameníJiž podruhé budou mít obyvatelé města Zlína příležitost připojí se k celostátní kampani Národní týden manželství (dále NTM). Nadační fond CREDO připravuje již druhý ročník projektu “Týden manželství ve Zlíně“, v rámci kterého proběhne Výstava svatebních oznámení. Uskuteční se v Obchodním Centru Zlín na Kvítkové ulici od 1. – 29. února 2016. Sběrné místo pro fotografie je Family Point Zlín (budova bývalé knihovny Františka Bartoše), kde si mohou také fotografie po ukončení výstavy vyzvednout. Lidé, kteří si chtějí oživit vzpomínky na svou svatbu a podělit se o nápady na svá svatební oznámení, je mohou přinášet od 4. ledna. V rámci výstavy proběhne také soutěž o nejoriginálnější svatební oznámení. Majitelé nejatraktivnějšího oznámení získají hodnotné ceny, například rodinné fotografování v hodnotě 2000 Kč, romantické večeře při svíčkách a vstupenky na Interaktivní seminář na téma „Jak žít ve vztahu a být šťastný“, který se uskuteční 13. ledna.

Výstava je doprovodným programem projektu Týden manželství ve Zlíně, který má připomenout pravou hodnotu manželství. Záštitu nad projektem ve Zlíně převzal poslanec Parlamentu ČR Ondřej Benešík a patrony jsou manželé Romana a Zdeněk Julinovi, herci z Městského divadla Zlín. Motto kampaně NTM 2016 je „ Manželství není jen kus papíru“. V týdnu svatého Valentýna od 8. – 13. února nabídne Týden manželství pro manžele a rodiny řadu aktivit. Za podpory mediálních partnerů se uskuteční v Rádiu Zlín soutěž o romantické večeře při svíčkách v restauraci Myslivna a rodinné fotografování v ateliéru Barbarella Zlín. V Krajské knihovně Františka Bartoše a v knihkupectví Veni bude pro návštěvníky připraven koutek s knihami o manželství a výstava na téma „Recepty na šťastné manželství anebo jak to vidí děti“. Doprovodný program chystá také zábavní park Galaxie Zlín a Family Point. V OC Zlín na Kvítkové ulici bude v kavárně Epupa Café probíhat úspěšná akce Kafe za pusu“. Páry si mohou přijít na výbornou kávu zdarma.

Nadační fond CREDO zve druhý ročník Týdne manželství ve ZlíněVrcholem týdne manželství bude Interaktivní seminář 13. února 2016 v AULE Univerzity Tomáše Bati Zlín, který povedou manželé Irena a Petr Smékalovi (členové YMCA). Název je „Jak žít v manželství a být šťastný“. Návštěvníci dostanou praktické tipy jak posilovat svůj vztah a na památku obdrží jako dárek romantickou fotografii. Organizátoři slibují také valentýnské občerstvení a hlídání dětí.
Kampaň Týden manželství má kolébku ve Velké Británii v roce 1998, od té doby se koná každoročně v různých zemích. V České republice probíhá Národní týden manželství již devět let, vždy za výrazné podpory známých osobností i médií.
www.manzelstvivezline.cz

plakat_sbirka_oznameni-page-001